KONST / Litografier / Färglitografi 7865109
nr 786 5109
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Färglitografi , Stig Lindberg (1916-1982), ansikte, signerad, bladets mått: 30x22, oramad
Stig Lindberg, svensk formgivare och målare född 1916, död 1982.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:28:48
1.200 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
29 okt
Stig Lindberg & Lisa Larson
Läs mer om Stig Lindberg & Lisa Larson
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg